Česky / English

Úvodní strana > Řídicí systémy, PC a panely > PC Asem

PC Asem

Nabízíme široký výběr vysoce spolehlivých průmyslových PC a panelů, které jsou navrženy a vyrobeny speciálně pro práci v náročných pracovních podmínkách a průmyslovém prostředí. Další velkou výhodou těchto PC oproti jiným výrobcům je velmi dlouhá dostupnost náhradních dílů a případného servisu.

Níže naleznete stručný popis jednotlivých řad.

 

Řada HT

HT je nejnovější řadou průmyslových počítačů, která se vyrábí v několika výkonových provedeních (HT700 až HT5000) a velikostí obrazovky 6,5 až 24 palců. Tato nová řada průmyslových PC se vyznačuje především vysokým výkonem, užitím nejnovějších komponentů a podporou několika typů operačních systémů.

 

Řada VK

VK3200 je nový typ průmyslových počítačů umožňující montáž na otočné rameno. Konstrukce celého panelu je přizpůsobena pro jednoduchou montáž a instalaci kabeláže. Počítače VK3200 jsou dostupné ve velikostech 15,6 až 21,5 palce a rozlišením HD či Full HD. Velkou předností řady VK je stupeň krytí IP65 pro celý panel a lze ji tak využít téměř ve všech průmyslových odvětvích.

 

Řada OT

Počítače OT jsou starší řadou průmyslových PC, které jsou však k dispozici v několika verzích a široké konfiguraci. Řada OT je nabízena ve velikostech 6,5 až 19".

 

 

VPK300

VPK300 je ekonomickou variantou průmyslového počítače. Tento typ má plastové tělo a je dostupný ve dvou hardwarových konfiguracích.

 

 

PC BOX

Kromě průmyslových počítačů je možné zakoupit také samotný PC Box bez LCD obrazovky – PB2000, PB2200, PB3000, PB5000. Parametry PC Boxu jsou v podstatě dány řadou HT.

 

 
 Mapa webu | O webu | Tisknout stránku | TG Drives OP PIK 2014-2020: Elektromobilita
 | vyrobila Omega Design